| ioio232 a întrebat:

Cate puncte se castiga pe raspuns?
dar pe funda?

Răspuns Câştigător
| ZuAgain a răspuns:

50 raspuns 100 funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde daca ai raspuns primul/a sau al/a saselea/a(primii cinci respondenti castiga puncte in plus, respectiv primul 50, al doilea 40... si al cincilea 10) si daca raspunsul tau a fost declarat castigator. De asemenea se acorda cate un punct pentru calificativele folositor si inteligent. Fata de acestea un raspuns poate valora cel putin 50 puncte(daca nu se mai adauga nimic), pana la 200 si ceva puncte(daca ai raspuns primul, a fost declarat castigator si s-au acordat folositor si inteligent). Numai bine!

| alexutsuuu a răspuns:

Pe raspuns 50 de puncte.Pe funda 100. Fundita?

| Poison_9734 a răspuns:

50, 100
nu stiu

| aabc a răspuns:

Bună

Dacă răspunzi primul la o întrebare vei primi 50 de puncte.
Punctajul scade pe măsură ce răspunsul tău este mai jos.
Dacă ai răspuns al șaselea la o întrebare, nu primești nimic.

Răspunsul câștigător are valoarea de 100 de puncte.

aabc