| xSupradozaDeVisex a întrebat:

Categoria scuzati-o! Dar e cea mai accesata.Vreau sa stiu cum se adauga o poza pe weheartit.

Răspuns Câştigător
| Luci1988 a răspuns:

1. Trebuie sa ai Google Chrome.
2. Trebuie ca dupa ce te.ai logat sa iti apara la bara de sus de la google chrome, o inima cu weheartit.(asta se intampla dupa ce dai +ADD pe weheartit si faci macar primii pasi)
3. Pozele le poti pune numai de pe diverse site.uri.
4. Trebuie sa apesi click dreapta pe poza, si trebuie sa iti apara si ceva de weheartit acolo. Apesi acolo si o sa se posteze happy

BAFTAA! happy