| RosuCosmin a întrebat:

Cateva file din partitia D mi-au disparut azi dintr-o data. Am windows 7 x64. Acele foldere sunt foarte importante pentru mine deci va rog, ajutor. Nu am backup.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca asta: https://cristianls.ro/......ntele-etc/

| K0sti a răspuns:

Sunt foarte importante pentru mine...nu am backup... misto asta!
Se pare ca nu sunt importante!

| Eastwood a răspuns:

Daca ai pierdut acele foldere si nu ai facut un backup, nu le mai poti recupera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu mai tine mult hddul daca este vechi de 7 ani desigur ca se sterg nai virusi sau ceva in pc incearca sa bagi one drive si bagi toate filele in el si le ai toata viata

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Descarca recuva sau programe care pot recopera fisiere