| king2013 a întrebat:

Am mare nevoide de ajutor! Mi-au disparut cateva foldere din partitia D, fara sa le sterg.Si nasol e ca aveam si pozele de familie acolocrying...Cine ma poate ajuta cu un raspuns?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate le-ai ascuns fara sa vrei.
Intra in Folders Options si da Show hidden files and folders, Apply si OK.

| Klaudiu214 a răspuns:

Daca le-ai sters fara sa iti dai seama sau ceva de genu. atunci poate le ai in Recycle Bin iar daca sunt acolo dai restore la folder. ca asa sa dispara pur si simplu nu prea credhappy