| furboo a întrebat:

Caut sa instalez android 4.0.4 pe o tableta Vodafone smart tab 7. se pricepe careva? contra cost si funda.

1 răspuns:
| Mihaitza009 a răspuns:

Poti incerca sa te duci la un service care nu iti va cere mai mult de 20-30 lei si iti va baga chiar si ultima versiune de android disponibila pentru tableta ta...dar poti cauta pe net un root pe care sa il instalezi pe tableta (root-ul este folosit de multe ori pentru smartphone-uri si nmu face altceva decat sa iti schimbe interfata adica meniul si totul sa arate ca android 4.0.4 pe care il vrei tu).
funda?