| ProSystem a întrebat:

Ce alte sisteme de operare bune mai stiti, nu neaparat ultima versiune, in afara de windows xp, 7 sau 8, altceva vreau. big grin
Funda tongue

Răspuns Câştigător
| DarkFaust a răspuns:

Buna mai exista Linux, Unix(asta e un sistem de operare care e mai invechit dar e bun), Ubuntu, Mac OS.Pace!happy

| suntserios a răspuns (pentru DarkFaust):

Si Ubuntu nu e tot un linux?

12 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Windows vista este bun

| Seby90 a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Meriti sa mori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Ai avut? eu am avut 2 ani, cand l-am schimbat cu 7, ai fi zis ca am trecut de la trabant la hummer.nici macar cu xp nu se compara ce naiba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seby90):

laughing exagerezi acum ce naiba

| Seby90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dude, vista e un gunoi. E ca si cum ai recomanda sa bei apa de ploaie ca e naturala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seby90):

Stiu, cum am zis l-am avut 2 ani, dar nu cred ca cineva trebuie sa moara ca nul duce capu, ce sa mai zic de oamenii religiosi. iti dai seama ca am ramane 2000 depersoane pe pamant daca sar duce toti

| Eclipse a răspuns (pentru Seby90):

Am folosit Vista, si inca il mai folosesc din cand in cand, dar sincer nu am avut probleme cu el, cu driver-ele, sau cu alte programe. Multi se plang de el, dar sincer mie imi merge bine, si nu am un pc extraordinar de performant.

| Seby90 a răspuns (pentru Eclipse):

Are probleme la management de resurse, ai limitari aiurea, probleme de compatibilitate.

| TheRealDaniel a răspuns (pentru Seby90):

Daca a zis ca avut si windows xp si 7 si 8 acum ce a mai ramas, nu te lua de raspunsul meu, daca esti tu mai inteligent da-i raspunsul, nu vad raspunsul tau aici stii sa critici dar nici tu nu ai un raspuns relevant.

| TheRealDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici macar cu xp? xp este unul dintre cele mai bune sisteme de operare dupa windows 7 ultimate. si da am avut si eu, dar nu pentru mult timp, ma duce capul, dar nu am atata ca si tine in windows vista si in plus nici eu nu cred in dumnezeu.

| Seby90 a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Instaleaza-ti vmware si dupa cauta pe net free-os list sau os-list si o sa te miri de cate sisteme de operare exista in afara de windows.