| anonim_4396 a întrebat:

Ce anume se poate intampla rau cu contul de yahoo messanger daca primesti foarte multe spamuri(in folderul "Spam")? ..Si exista vreo metoda sa le pot opri(sa nu mai primesc spam)? Oare care ar putea fi cauza faptului ca le primesc si cum sa fac sa raman in siguranta?

Multumesc! Ofer funda pentru un raspuns detaliat!

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Tocmai pentru asta este folder spam.pentru a te proteja.indicat este sa nu le deschizi.sunt si unele mesaje ok acolo.pentru a nu le mai primi, trebuie sa le blochezi, dar ar fi mult de scris ca sa-ti explic. daca vei cauta in contul tau de yahoo mail, vei gasi setarile.

1 răspuns:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Nu patesti nimic