| GenRex a întrebat:

Ce aplicație pentru editare video pentru telefon îmi recomandați, ceva care sa aibă multe efecte...

4 răspunsuri:
| GenRex explică (pentru Elena9328):

Nu e buna, vreau o aplicație prin intermediul căreia sa editez eu, nu aplicația în sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VivaVideo, KineMaster, PowerDirector. Toate video-urile editate de mine sunt facute in aceste 3 aplicatii, pentru mine sunt de top.

| GenRex explică (pentru anonim_4396):

Am și eu KineMaster, doar ca ceea ce lipsește este ca vreau sa fac efect și asupra video-ului sa "vibreze" și toate cele, dar aici este doar tipul de trecere de la imagine la alta