| cFlorin a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung Galaxy Ace si iPhone 4? Argumentati. Funda

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eu am iphone şi îmi vine să dau cu el de pământ. Ia-ţi Samsung Galaxy.

| anutza6117 a răspuns:

IPhone pentru ca are mai multe aplicatii si este, cum s-ar zice, mai la moda

| secrets a răspuns:

Eu am Galaxy S Plus dar am prietene cu ambele telefoane mentionate de tine si crede-ma, Galaxy Ace e preferabil. iPhon-ul e de fite dar Galaxy-ul are mai multe optiuni decat IPhonu-l.In schimb Iphonu-l face poze mai bune.Ce sa mai discutam despre diferenta de pret.In final e decizia ta totusi.Numai bine!

| AlexandruChiser a răspuns (pentru secrets):

In legatura cu optiunile, ai dreptate. Dar nu uita: iphone-ul poate fi jailbreak-uit, si astfel iti poti adauga tu ce optiuni vrei la el happy Ti-l faci dupa bunul plac. Dar la Galaxy, aceste optiuni (pe care iPhone`ul nu le are) sunt din fabrica happy

| AlexandruChiser a răspuns:

IPhone 4 (si nu doar pentru ca am unul) - In primul rand are un aspect business, mai "serios". In al2lea rand: are un procesor bun, poti avea destul de multe aplicatii deschise dar el tot merge bine, o interfata foarte usor de folosit, camera pe timp de zi face poze superbe / filmeaza HD, noaptea blit-ul nu prea ajuta foarte mult, ultimul iOS reuseste sa mareasca timpul de descarcare a bateriei cu vreo 1-2 ore, se repara foarte usor cand e vorba de soft, aplicatii cate vrei si de toate tipurile: de la jocuri, pana la aplicatii medicale... pe 3g se comporta foarte bine (ma refer la web surfing) si cam asta.

| ronzzty a răspuns:

IPhone4