| anonim_4396 a întrebat:

Ce capacitate e ideal sa iba un memory stick?

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

Depinde de cat ai nevoie! tongue
eu am unu de 4 gb si imi e suficient! happy

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de cat ai nevoie... eu zic ca minim 1gb...sau 2... Voiam sa spun minim 1 gb sa iti intre un film... dar mi-am amintit ca sunt filme care au 1, 3 gb... Un stick care are intre 1 si 2 gb e suficient... Dar vei mai muta datele din cand in cand de pe el... daca vrei sa le tii intotdeauna acolo, e mai avantajos sa-ti iei un hard-disk portabil.

| Dorinel a răspuns:

32GB si iti incape orice tongue

| REMiXDJ a răspuns:

Cat se poate de mult./cuvantul ideal in informatica e relativ, deoarece de la zi la zi apare ceva mai bun, deci se justifica investitia sa iti iei unul bun din seria Corsair sau asemanator, din acelea protejate in cauciuc si o sa vezi ca o sa fii multumit/a.

| RossSaid a răspuns:

Cat mai mare laughing

| withoutme a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa folosesti. daca e pentru documente e de ajuns 128 sau 256 de mb. daca e pentru transfer mare de date ia-ti unu de minim 4 gb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 16 giga. mi-ajunge pentru orice. am si muzica si filme.si doc

Răspuns utilizator avertizat