| ALIN1al a întrebat:

Ce credeti despre Laptopul Acer aspire v3 571g cu i7 a 3 a gen, 640m, 1tb hdd?
Si daca ar trebui sa merg pe un i5 ce laptop mi a ti recomanda?( pe 15, 6 si cu o placa video mai buna ca 540m sau 630m, si sa aiba cel putin 750gb)
Funda

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut alin
Nu exista inca jos sua program care sa ceara i7, iar pe laptop i7 sunt zgomoatoase datorita racirii.
Probelma la laptopuile clasice e ca nu's facute epntur jocuri, in pincipal datorita supraincalzirii.
Daca vrei laptop construit special pentru jocuri, cele mai ieftine sunt seria G de la Asus, poti gasi incepand cu 40 milioane. Daca nu te joci in deplasare iti sugerez un pc.
http://www.emag.ro/......3JW-IX045V
Bafta

1 răspuns:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai acel Acer e perfect adica i7(quad core) placa din noua generatie adica 600m foarte tare 1 tb wow super tare pe laptop nu multe au capacitatea asta daca poti sa il iei asta trebuie luat.Numai Bine Alin!