| StefanRazvan a întrebat:

Ce este mai bine sa imi cumpar un telefon sau o tableta?

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Un telefon. Mi se pare mai util decat tableta. Daca vrei tableta pentru jocuri, crede'ma ca le poti juca si pe un smartphone.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie.

Consider ca mai intai ai nevoie de un telefon si abia apoi de o tableta. asa ca pe primul loc ar fi telefonul.

Trebuie sa stii ca sunt telefoane la care aplicatiile se vad super si se misca la fel de bine. deci iti pot tine loc si de tableta.

Un smartphone ideal din acest punct de vedere consider ca este acesta Samsung: http://bit.ly/W3Cfbh

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Telefon, tableta e doar pentru jocuri si filme, dar un telefon la acelasi pret poti juca si jocuri, vezi si filme si poti si sa comunici