| 14andrei1990 a întrebat:

Ce imi recomandati cea mai puternica optiune de procesor-placa de baza plaa video minim 1 gb rami pana in 1000 lei (optiune puternica dau funda) a si placa de baza si procesoru sa fie compatibile

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Am depășit cu 34 de lia bugetul tău, deoarece componentele nu mai erau disponibile, și am găsit așa ceva la furnizor:
http://www.cel.ro/wish/&wid=7124
Succes

12 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca nu cumperi RAM zi ce RAM ai (ddr1, ddr2, ddr3), altfel risti sa nu fie copatibil cu placa de baza.
Zi si placa de baza actuala sa stim o treaba. happy
Bafta

| 14andrei1990 explică (pentru CataC):

Placa de baza actual e veche si schimb tot din el cu exceptia sursei

| CataC a răspuns (pentru 14andrei1990):

Pai atunci si ram e vechi, nu o sa fie compatibil... de-aia intreb, ce ram ai?

| 14andrei1990 explică (pentru CataC):

Cred ca dd3 3 dar si rami o sa-i schimb fa lista te rog cu ce e mai tare

| XtReMee a răspuns:

Nenei taictu (procesor-placa de baza plaa video minim 1 gb rami) unde ai spec tu hdd si mem ram ti-am dat mah uitate mai bine

| 14andrei1990 explică (pentru XtReMee):

Xtreme procesoru e slab mie imi trebuie cel putin amd x4

| 14andrei1990 explică:

Si un hard disk

| Krinn a răspuns:

Cu 1000lei mai pui putin si iti iei cu placa video 4gb ram si procesor Intel-core sau duel-core. asa cum am eu, si no sa fii dezamagit crede-ma.winking