| PrettyMe a întrebat:

Ce imprimanta imi recomandati? vreau una care sa aiba cartus care se poate reumple, daca se poate sa fie hp sau canon... dau fundita

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

HP Deskjet F4172. Este modelul pe care il am si eu... Cartusele se reincarca si este foarte simplu de folosit

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iati una cu infrarosii scoate copii fara cartus merge pe laser.

| titilev a răspuns:

Mai bine iti iei un EPSON
nu se reincarca cartusele dar le gasesti gata incarcate la acelasi pret cit te duce incarcarea la HP
sau iti iei chit de reincarcare(refil)

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Eu am un Canon cu xerox si e buna. o am de 2-3 ani si inca merge perfect, si carusul il poti reincarca pana se va arde(Asa sunt toate) si am luat unu nou si iar cand s-a terminat am reincarcat. recomand Canon. am avut si HP si s-a stricat in jumate de an

| Go3 a răspuns:

Canon MP270.de asta ma si eu si buna.