| FuuTonN a întrebat:

Ce jocuri mai calumea merg pe DDR2 1GB RAM NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 (256) si procesor AMD Athlon LE-1640, 2600 MHz (13 x 200).
Ps:Ar putea merge Gta 4? Cele mai bune jocuri si raspunsuri funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici si vezi ce jocuri poti juca http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| lauh a răspuns:

Nu prea merge gta 4... te chinui jucand...un nfs undercover cred ca ar merge

| FuuTonN explică (pentru lauh):

Dar la setari low 640X800 cum ar merge?

| lauh a răspuns (pentru FuuTonN):

Asa ar putea sa il ruleze.dar nu are rost..se vede aiurea.si mai ales pentru asa un joc.