| Danut3s20 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 1. 400lei? sa nu fie notebook,

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Era sa cad de pe scaun. tu vrei un leu, dar nu vrei un leu, cam asa e. din moment ce laptop=notebook

Răspuns utilizator avertizat
| trolololo a răspuns (pentru Danut3s20):

Alea mici sunt NETBOOK-uri, iar cele mari sunt notebook-uri sau laptop-uri. laughing Vai de capul tău, după ce nu știi te și contrazici.

| sltlp a răspuns (pentru Danut3s20):

Doamne, cata prostie exista in unii. le zici, iar ei nici de cum nu inteleg. alea mici se numesc NETBOOK iar LAPTOP=NOTEBOOK

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru Danut3s20):

Notebook este laptop
Netbook este mini-laptop
happy

Răspuns utilizator avertizat
| cornel89 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine iți iei un laptop HP 635 cu procesor AMD Dual-Core E-300.

Pro:
-display bun
-autonomie de lucru mare
-placa video poate reda HD
-card reader, HDMI output, WI-FI, bluetooth, webcam
-majoritatea jocurilor recent apărute (2011) iți merg dacă le joci la "LOW"

Contra:
-tastatura nu prea e finisata

Pentru mai multe informații despre acest laptop:

http://bestreview.ro/......ii-opinii/