| Claudiu_Sirbu_1995 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pe la 1500 de ron?

8 răspunsuri:
| Flapy a răspuns:

Acer

| sltlp a răspuns:

In banii aia nu gasesti ceva foarte performant.
Oricum, ai o varianta foarte ok in 1500 lei: http://bit.ly/127wBpI. PRetul initial era cam 1700 lei, dar a scazut.
Ai gpu dedicat nVIDIA 710m, nu e foarte performant, dar conteaza ca e dedicat.
4gb ram
500 gb hdd
cpu Intel dual-core.
Daca vrei sa cumperi de la pcgarage, foloseste voucher-ul 6WXBQPKQ pentru o reducerede de 1%.
Daca ai nealamuriri, dai mesaj sau raspunzi.

| Me2 a răspuns:

Acest Acer, are si place video dedicata in caz ca vrei un joc, ceva
http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

Răspuns utilizator avertizat
| Me2 a răspuns (pentru deundecumpar):

Bai omule, ala e super ma, poate omu vrea sa joace un joc, ceva si tu ii bagi cu forta pe gat un ***** de laptop cu g610m? In 1.500 lei nu are ce cauta Intel HD graphics,daca vrei sa joci mario nu ai de cat ma dar nu da raspunsuri daca esti praf, zero, nada in IT, lasa'i frate pe aia care se pricep si chiar vor sa ajute nu cu raspunsuriile tale idioate, ca nu rezolvi nimic

Răspuns utilizator avertizat