| adych a întrebat:

Ce laptop pentru gamin imi recomandati pana in 2500roni? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Casper003 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......nux-black/ sau http://www.dc-shop.ro/......30m-2gb-l/ sunt la fel, doar ca al 2-lea are 8 gb ram

| adych explică (pentru Casper003):

Acer V3 ma gandeam si eu, suna foarte ok si pretul e rezonabil dar nu stiu cat de bune sunt Acer -urile. Eu am acum un Dell Inspiron 1545 dar are deja 4 ani vechime si este cam depasit in rest sunt foarte multumit de el.

| Casper003 a răspuns (pentru adych):

Pai pentru Acer V3 iti va trebui un stand cu cooler pentru racire, si suprafata e un magnet pentru amprente, cam astea ar fi dezavantajele, uitate si la comentarii pe dc-shop sau pcgarage, eu un laptop foarte ok pentru jocuri si office.

9 răspunsuri:
| Иαяʋтσ a răspuns:

Un Lenovo, am un Lenovo v570 si merge excelent

| lpavel a răspuns:

Poti sa ti-l alegi singur! Trebuie sa te uiti la : Ghz- cat mai mare minimum 2.1, Rami -min 2, memoria video -min 1 gb! Deci cu minimum-ul ce am pus aici inca nu o sa mearga jocurile noi! Pentru jocurile noi ai nevoie de ceva mai bun decat astea! Bafta!

| kilgharrah a răspuns:

Daca tu vrei neaparat laptop ar fi AlienWare clar.

| adych explică (pentru kilgharrah):

Nu am destui bani pentru AlienWare. Is constient ca sunt foarte bune dar nu am nevoie de nava spatiala, ceva sa imi pot face treaba la birou dar sa si pot juca cv jocuri mai noi gen battlefield, assassins creed si altele aparute acum si nu neaparat la detalii extravagante.

| LucianNitescu a răspuns:

Cum sa iti zic nu se merita sa iti iei lapotop pentru gaming! dai bani cu caruta ca sa te bata un desktop la juma de pret happy

| AsulJokerului a răspuns:

Eu iti recomand ASUS este cel mai bun laptop dupa mine si este mai bun daca scrie pe el ACER acesta este cel mai bun facut de ei dar e mai scump