| anonim_4396 a întrebat:

Ce marca de baterii face cei mai buni si durabili acumulatori pentru camerele foto?

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sanyo

| videoblog a răspuns:

Eu am acumulatori memorex de 2700 si sunt multumit. ideea este ca daca ai peste 7 megapixeli la aparatul foto sa iti iei mai mari de 2700.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu am avut mult timp Energizer care are 2500 mAh si sunt incantata de marca aceasta. Dar si Duracell face treaba buna.
Important este sa aiba puterea mare, peste 2500.

| tradaro a răspuns:

Marca care te intereseaza este: AGFA sau KODAK. Urmatoarea marca este Panasonic.

| anonim a răspuns:

@ka2-nu prea este tot una.bateria este un ansamblu de acumulatori legati in serie sau in paralel, pe cand acumulatorul este o singura unitate.

| ka2 a răspuns:

Bateri = acumulator! si sa raspund si la intrebare: in general alkaline, in caz ca nu ai reancarcabile! si vezi sa aiba peste 2500mAh (scrie pe elewinking )

| ka2 a răspuns:

@emil : si cum bagi bateriile in acumulatorii aia? Doar nu stai sa faci tu un acumulator pentru un aparat foto! Intrebarea e pusa gresit, asta e ideeawinking Aparatul foto ori functioneaza cu baterii normale, ori cu acumulatorul special conceput pentru modelul respectiv (si acolo nu mai ai cum sa te bagi tu sa-l faci). Vroia sa intrebe ce baterii sunt bune pentru ap lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pardon? Marca de baterii care face acumulatori? rolling on the floor Pai intreaba in magazine, ca vinzatorii sint experti. Ii intrebi de ceva si-ti vorbesc de cu totul altceva si cum tu pui intrebari confuze sigur o sa va-ntelegeti (ca sinteti pe aceeasi lungime de unda) rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Duracell

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-mi place ca unii pun intrebari confuze si eu primesc stupide laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

K2 noi stim ce-a vrut sa-ntrebe, ne-a amuzat doar faptul ca nu stie sa-ntrebe laughing