| lora3u a întrebat:

Ce marca de laptopuri e mai buna dintre Acer, Asus, Toshiba, HP, Hanns? De ce? :* Funda!

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna Lora
Acer e cunoscut cu porbleme, Hanspree nici ingluma, la fel MSI. Nu degeaba's mai ieftine.
Eu iti sugerez Asus, Lenovo sau Dell.
Daca vrei sa-ti cumperi lasa'mi un mesaj privat cu un buget si cam ce vrei sa faci cu el, iti pot gasi o oferta buna, monitorizez 5-6 magzine pentru diversi clienti.
Seara misto

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Din punctul meu de vedere nici care. Pentru mine Dell (XPS) ramane pe primul loc pentru calitatea produselor si design/performanta, dar totusi daca ma gandesc mai bine iti recomand Acer 6935G. Eu am avut si e super tare laptopul. Iti merg jocuri noi pe el,are display pe led(cristale, placa video buna, procesor etc.
Laptopurile din gama Acer si Asus cele vechi sunt cunoscute cu probleme, cele noi nu!

| IAmAnonim a răspuns:

Asus e cel mai bun

| CosmicKarma a răspuns:

Hannspree si Acer nu sunt de luat in seama. HP a cazut. Toshiba costa prea mult fata de calitate. In clipa asta, la raport calitate-pret as recomanda Asus.

| aeroclub a răspuns:

Toshiba dupa parerea mea este cel mai bun crede-ma am de 4 ani un Toshiba si n-am avut probleme niciodata cu el! funda?puppy dog eyes

| CosminRR a răspuns:

Nu exista cea mai buna marca...
Am un HP pavilion dv-6 luat din Italia.Cand a aparut am dat o groaza de bani pe el si s.a dus dupa un an de zile...nici acum nu mi l.au facut...
Tata are un Acer care merge non-stop si a dat pe el cam 400 euro ...merge fara probleme de aproape 3 ani.
Daca ar fi sa-mi mai cumpar un laptop, as alege Acer!

| TieN a răspuns:

Categoric HP

| Andreea11111999 a răspuns:

Asus`.Pentru ca e Asus, o marca in care am incredere pentu ca investeste mult in dezvoltare si se diferentiaza prin multe inovatii proprii de concurenta.
- Pentru ca vine echipat cu ultima tehnologie Intel, linia de procesoare Sandy Bridge.
- Pentru ca pretul laptopului fata de concurenta este unul mai accesibil.
- Pentru ca are suprafata metalica iar impreuna cu tehnologia IceCool imi ofera confortul necesar utilizarii lui si pe caldurile dogoratoare ale verii fara sa mi se incinga palemele.

| ela15 a răspuns:

''Asus'' e mai bun!