| Chrysstian a întrebat:

care este cea mai buna marca de laptop-uri. Facetimi un clasament dintre Toshiba, Sony, Asus, Acer, Dell

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dell, Sony, HP, Toshiba, Asus,... alte petarde

| Chrysstian explică:

Si HP

| Chrysstian explică:

Si Lenovo

| Szabii a răspuns:

Depinde ce model vrei, din ce an.
Eu recomand ASUS!

| Dorin97 a răspuns:

Asus,Dell,Hp,Toshiba,Lenovo,Sony.Parerea mea. Funda?

| FysTyk a răspuns:

Sony

| CristinicaDumitru a răspuns:

Asus este foarte bun de fapt cel mai bun! eu am laptop Asus de aproape 5 ani si niciodata nu mi-a facut probleme insa am foarte multi prieteni care siau luat Sony Dell si HP si dupa ceva timp au inceput sa mearga greu si majoritatea mereu il duceau la reparat. Deci te sfatuiesc sa iti alegi dintre Asus si Toshiba sunt cele mai bune dar Asus este mult mai bun! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Chrysstian explică (pentru CristinicaDumitru):

Am vazut multe raspunsuri pentru intrebarea aceasta in 10 minute ma mai hotatarasc daca vei primi funda. Dar Lenovo ce parere ai?

| Chrysstian explică (pentru CristinicaDumitru):

Mie si Toshiba si Asus imi plac cel mai mult, dar Toshiba-(''N°1'')

| Chrysstian explică (pentru CristinicaDumitru):

Scuze, depinde si ce model, acum imi place Asus pentru ca m-am uitat la aceasta comparatie:
http://www.emag.ro/compare/91