| costy20 a întrebat:

Ce parere aveti de laptopul http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/ asta? si pc garage sant de incredere? as vrea sa-l iau si nu stiu daca laptopu e bun si rezistent si daca pc garage is de incredere. funda

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Cei de la pcgarage sunt nite profesionisti in domeniu happy ii recomand. de laptop toate bune, merge perfect pentru gaming happy cumparal cu incredere

3 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

E bun dar,

asta e mai bun:
http://www.pcgarage.ro/......-argintiu/

Ce ai ales tu are placa video mai slăbuță și procesor mai puternic.

O sa se descurce onorabil în orice joc.

Si sunt de încredere cei de la PCGarage. Am 11 comenzi la ei.

| marculescumihai a răspuns:

Sunt mai mult decat de incredere.Comanda cu incredere de la ei! O sa fi multumit.Cat despre laptop e bun.Nu exceptional, dar e bun.Isi merita banii!

| Catalin970 a răspuns:

Un prieten si-a facut un calculator din piese pe care le-a comandat de acolo.Acestea au venit in maxim 2 zile fara probleme de functionare sau ceva de genu deci as putea spune ca sunt de incredere.Iar in legatura cu laptopul parerea mea e ca este destul de bun. Daca procesorul ar fi macar de 2.7 ar fi si mai bine dar e bun si asa.