| JeffHardyFanForLife a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/......0gb-black/ laptopul meu, nu este cine stie ce laptop : ) Dar am o mare problema, Nu are decat o singura mufa de bagat castile : ((((((( Adica pot sa bag doar Microfonul Sau Castile :( Mdea, Si vroiam sa stiu daca exista casti doar cu o singura mufa.

Răspuns Câştigător
| IoNuTz96 a răspuns:

E imposibil (cred) sa ai 2 in 1, adica sa ai mufa cu microfonul in cea audio sau viceversa. Pe site-ul respectiv care mi l-ai dat arata ca lapropul tau are iesire audio x1 si iesire microfon x1. Uita-te bine inca odata la laptopul tau si cauta cu atentie si uita-te la semnele indicate. In caz contrar nu stiu ce sa zic... suna la firma sau mergi la magazinul de unde ai laptopul sa te lamureasca ei. Mai stiu ca exista si casti cu microfon cum sunt cele de la telefon, posibil sa ai mufa 2 in 1 si atunci trebuie sa iti cumperi casti cu microfon. cred... infine, mai cauta si tu pe google. Bafta si sper ca te-am ajutat.