| LordOfWindows7 a întrebat:

Ce parere aveti de PC-ul meu?

Placa video:GeForce 256mb
Procesortongueentium4 3gb

7 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Cam foarte slabut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mir ca ai putut face cont pe TPU, procesor pentium 4 3gb? wtf laughing

| Me2 a răspuns:

Sunt cat de sincer pot, e o piesa de muzeu, fara suparare

Răspuns utilizator avertizat
| Hash001 a răspuns:

Poate rula jocuri antice, ceva nou costa in jur de 2000-3000 de RON. Al tau il poti da SH pe vreo 100-200 de lei

| winer98 a răspuns:

Pai ti-as zice ca ai placa slabuta si in plus conteaza si procesoul care nu ai specificat nimic de el

| dasdfsdfdf a răspuns:

Pai 1. zine placa(numele) si 2. spune-ne ce ghz ai(adica viteza) pentru ca gigabiti nu prea condeasa asa mult straight face