| XxYouOnlyLiveOncexX a întrebat:

Ce parere aveti de Sony Xperia E?
Eu am acest telefon si am anumite probleme sad

Răspuns Câştigător
| CristianRadu a răspuns:

Este bunicel, are un procesor destul de bun 1 Ghz si Android 4.1. In rest nu l-am testat deci n-am cum sa-mi dau cu parerea. Ce probleme ai cu el? Funda?

| XxYouOnlyLiveOncexX explică (pentru CristianRadu):

Poi, am lag foarte des si acum de jumate de ora s-a blocat si numai vrea sa se aprinda sau sa mai faca vreo comanda daca sun de pe alt telefon se aude ca suna, dar la telefon nu apare nimic e ca si cum ar fi inchis, si e nou, nu l-am scapat sau udat. sad