| elcosmin a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele pliabile?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Mise pare, interesant de vazut, dar in niciun caz sa se vanda in masa

Hai sa zici ca Mate X mai este cum mai este, dar Galaxy Fold arata si ca un **** si are si foarte multe probleme.
Si asa de cativa ani nimeni nu isi mai cumpara tablete si acum vor sa dea bani grei pentru un telefon care se face tableta (in cazul lui Mate X ca la Galaxy Fold spatiul ala cat degetul meu nu-l poti numi telefon)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal mi se pare o idee buna

| Algo098 a răspuns:

Am o parere proasta. Daca ecranul trebuie sa se indoaie de multe ori, in cele din urma va ceda, deci nu e ceva bun.

| Rd79 a răspuns:

Cred ca o sa fie OK, dar mai trebuie sa treaca niste ani. Cel mai ieftin este cel de la Xiaomi, care e 'doar' 1000 USD.
Cele de la Samsung stiim deja ca se strica, iar celelalte doua probabil ca si ele se vor strica, mai ales ca au ecranele pe exterior, si nu sunt protejate de sticla. Aproape sigur ca o sa se zgarie foarte repede.

| DonGiani a răspuns:

Sunt bune cred, e ceva ce o sa prindă încet dar sigur pe viitor.

| SporeBox a răspuns:

Nu mi se par bune. De obicei cele pliabile sunt cele cu butoane care nu au atatea functii ca cele cu touch screen. Daca vrei un telefon nou, mai bine mai strangi ceva bani si iti iei ceva ca lumea

| Raizel a răspuns:

Mulți bani aruncați pe fereastră