| Gabdag a întrebat:

Ce părere aveți despre telefoanele pliabile?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Par incomode.

| darrio2007 a răspuns:

Ca inovatie sunt destul de atractive.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că sunt pliabile.

| Frank51 a răspuns:

Deocamdată nu-mi plac, conceptul este bun dar nu știu dacă o să-mi iau vreodată.

| NLS a răspuns:

Mie unuia nu imi plac.
Altfel aveam deja.
Poate dupa ce ma evolueaza putin tehnologia nu o sa zic nu.

Cum nu imi plac nici cele cu marginea ecranului rotunjita.
Altfel aveam de mult timp asa ceva.
Mi-am luat Realme GT 2 Pro si unul dintre criteriile stricte dupa care a fost ales, a fost ecranul complet plat.

| Dismally a răspuns:

Nu imi plac, sunt groase si nu vad utilitatea unui ecran dublu la telefon, adica - daca vreau sa vad un film ceva nu folosesc niciodata telefonul, exista alte optiuni mult mai bune.

| raMLesS a răspuns:

Nu mi se par utile, ele in sine sunt foarte cool si foarte tari ca poti sa faci multe chestii pe ele... daca esti copil laughing
Ca adult, mi se par niste prostii, iti iei frumos un telefon normal si poti sa faci de pe el tot ce ai nevoie.

| Eireann a răspuns:

Am un Samsung Z3 Flip si imi place, e haios.

| IceRope a răspuns:

N-am.

| IarsiIar a răspuns:

Mi se par fragile. S-ar putea strica "balamaua".
E ceva altfel decat cele cu care suntem obisnuiti si atat. Producatorii nu mai stiu ce sa scoata ca sa aiba vanzari; dese si multe.

| PUBZONE a răspuns:

Telefoanele pliabile reprezintă o inovație interesantă în tehnologia telefoanelor mobile, deoarece oferă utilizatorilor posibilitatea de a avea un ecran mai mare într-un dispozitiv mai compact. Acestea oferă, de asemenea, posibilitatea de a utiliza telefonul ca o tabletă sau un laptop, ceea ce poate fi util pentru activități precum navigarea pe internet sau redactarea de documente.

Cu toate acestea, telefoanele pliabile sunt încă o tehnologie relativ nouă și pot fi mai costisitoare decât alte tipuri de telefoane mobile. De asemenea, acestea pot fi mai fragile decât telefoanele traditionale, deoarece pliarea și deschiderea repetată a ecranului poate duce la probleme cu flexibilitatea sau rezistența.

În general, telefoanele pliabile sunt o inovație interesantă și pot oferi utilizatorilor un set nou de opțiuni, dar ar trebui să se ia în considerare costurile și posibilele probleme de durabilitate înainte de achiziționarea unui astfel de telefon.

| Neyymaarrrr a răspuns:

Mi se par chiar mișto laughing