| Noemy99 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia C6? .....Verisorul meu are unu de vanzare..si mi-l lasa la 2 milioane(am vazut ca pretul lui este de la 7 milioane in sus)... Vreau pareri big grin.Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| BuGz a răspuns:

Este un telefon bun avand in vedere si pretul cu care ti-l da!
Cel mai important este sa aiba functiile de baza ( muzica telefonare SMS )
daca astea 2 nu functioneaza atunci telefonul este bun de aruncat big grin
Daca ar fi sa cumperi un telefon cu 200 lei, cel imi bin e ar fi sa dai unul vechi si sa iti ia un Lg la 200 lei cu garantia 3 ani la liber ( parerea mea )

| Noemy99 explică (pentru BuGz):

Problema e ca telefonul nu are baterie straight face
si mno... poate ar fi o problema... daca de ex. ii cumpar baterie si telefonul nu merge. sigur o sa ii spun sa ii dea banii inapoiwinking

| BuGz a răspuns (pentru Noemy99):

Mare lucru o baterie costa 20 30 lei big grin

| Noemy99 explică (pentru BuGz):

Mda...dar daca nu va merge telefonul as lua bateria fix...degeaba straight face

| BuGz a răspuns (pentru Noemy99):

Cauta o abterie de proba una veche si uzata care sa nu te coste mai mult de 12 lei de pe internet big grin
Pe net gasesti orice

| Noemy99 explică (pentru BuGz):

Exactwinking mersi de sfatwinking

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, păi este un telefon bun, dacă ţie îţi place asta contează, cumpărăl cu încredere.