| Rucsiii a întrebat:

Ce parere aveti despre antivirusul Karpersky? Mi-l recomandati? happy Ce antivirusuri aveti sau ati avut si au fost bune?

17 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Este bunicel

| benny a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca avira e unul dintre cei mai buni antivirusi asta iti spun pentru ca am folosit multi antivirusi.

| CupY a răspuns:

Eu îți recomand Avira. E gratuit și îl găsești pe site-ul oficial (use google) Îl folosesc de 3 ani și nu am fost niciodată penetrat de viruși.

Kaspersky e excepțional de bun însă te costă. Dacă tot vrei să-ți cumperi i-ați BitDefender că măcar e românesc.

O zi superbă!

| FursecCuCiocolata a răspuns (pentru CupY):

Nu a spus de kaSpersky, ea a spus de kaRpersky tonguelaughing [sau se zice in mai multe moduri. thinking]

| zlatyZ a răspuns:

Eu folosesc avast si sunt foarte multumit de el... crede-ma e super bun... avira l.am avut si daca iti avare o eroare in sistem si nu este virus nu te va lasa in pace pana nu schimbi windows-ul.

| DrunkenRat a răspuns:

Este destul de bun, l-am avut acum cativa ani, insa de ceva vreme nu mai folosesc antivirus. big grin

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Da, am auzit ca este bun. happy
eu folosesc antivirusul avast! si mie se pare foarte bun si foarte eficient. de cand il am, nu am mai avut nici un virus in calculator!happy
eu ti-as recomanda avast! love struck

| William a răspuns:

Parerea mea este ca are un nume complicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! cel mai bun si stabil antivirus este Nod32. Succes!

| spiridusuanonim a răspuns:

Este bun si acesta daca are si licenta ar fi si mai bun. sun antivirusuri free pentru 30 de zile avg si nod 32

| Rucsiii explică:

Va multumesc tuturor. Am instalat karperskyul si in timp ce scana mi s-a oprit laptopul si cand il aprindeam, nu puteam sa apas pe ceva ca iar se stingea. straight face Ma mir cum de acum imi merge dupa milioane de incercari. Si nu vrea sa mi-l dezinstaleze. rolling eyes

| vreauhackuri2 a răspuns:

Sincer eu folosesc avira cu licenta si-l am de vreo 3 ani.e foarte bun.ca si kaspersky desigur

| HessaAilee a răspuns:

Nu ti l recomand.L am avut si nu prea este bun.Acum am Avast si merge perfect.AVG, Microsoft Security.

| bootv a răspuns:

Pai este foarte bun, cel mai bun! Dar keyu costa cam mult! eu iti recomnad nod32.Este foarte bun, te ajut cu keyurilewinking

| yoyopakot a răspuns:

Am avut NOD 32 dar e cu licenta trebuie cumparatwinking

| Gogu1994 a răspuns:

Kaspersky nu este un antivir foarte bun...nu cunoaste prea multi virusi...

| intelept1996 a răspuns:

Mai bine eset nod 32