| Jony123 a întrebat:

Ce parere aveti despre BitDefender Internet Security 2011, dar despre Norton Internet Security 2011? Pe care lati alege din acestea? Pareri pro si contra.
Funda pentru niste raspunsuri convingatoare!

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Norton folosesc si acum numa ca am versiunea 2010 cu toate driverele actualizate la zi
mi se pare mai simplu de umblat cu el,
cel mai important nu scapa nici un virus
mananca cam mult ram, dar asta eeee
e bun si nod32

bitdefender nu am folosit niciodata.

2 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Sincer eu as alege BitDefenderul Internet Security.(dar eu nu folosesc nici un antivirus ca imi incetineste munca la pc adica activitatea, jocurile programele.etc) bine si acum ma intreaba lumea: nu ti intra virusi in pc? si eu zic ba da imi intra da schimb windowsu ori de cate ori e nevoie pentru ca stiu sa l schimb happy normal unu care nu stie aduce pe cineva sa l schimbe si ii cere 30-40 de ron.da nu se merita sa dai atatia bani.mai degraba baga antivirusu bit defender daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul sunt de acord cu acest top http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/ Acum, judeca si tu!
Oricum, eu folosesc o combinatie de programe "free", care-si face foarte bine treaba, netrebuind sa-mi iau licenta mereu.