| Jony123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Kaspersky Internet Security 2011? Pe care lati alege dintre kaspersky, norton si bitdefender? Toate variantele Internet Security 2011?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu folosesc antivirus fiindca oricum am o obisnuinta sa pun windows-ul din 2 in 2 luni plus ca am grija ce site-uri accesez.

| SRB a răspuns:

Eu personal as alege Kaspersky Internet Security 2011 mai mereu compania Kaspersky a fost in topuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky Internet Security 2011 e cel mai bun antivirus. Nici un antivirus nu se compara cu Kaspersky. Daca ai posibilitatea sa-ti iei Kaspersky nu rata sansa pentru ca antivirus mai bun ca asta nu gasesti. Nu ai sa auzi niciodata pe nimeni care a avut Kaspersky sa se planga de el dar de restul antivirusilor da.