| hzbjxjczksnfb a întrebat:

Ce parere aveti despre boxele Behringher vs1520 se aud bine cei care le aveti mar interesa pareri funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Din ce am vazut pe net specificatiile oficiale, are o putere acceptabila iar calitatea sunetului este buna.

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Sunt boxe de "galagizare". Slabe sanse sa se auda bine. Fac galagie, rupe basul la ele, dar bine nu se aud.

| hzbjxjczksnfb explică:

Mersii dar modelul vp1520 cu 250 w rms cum ti se pare?

| hzbjxjczksnfb explică:

Le am deja dar faza e cand dau

| hzbjxjczksnfb explică:

Faza e ca daca dau putere pe ele iese fum sin tweeter scoate un miros urat ai as vrea sa le schimb