| mirunisa a întrebat:

Ce parere aveti despre ebay? Stiti ceva utilizatori seriosi?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Huh? Pai ce, crezi ca ebay-ul e un fel de okazii mai mare? Daca casti ochii mari, posibilitatea sa iei tepe se apropie de zero. Chiar si daca iei teapa, poti sa recuperezi banii de regula, pierzi doar pretul transportului.

| rosi87 a răspuns:

Fii atent! eBay e mana a 2 dar sunt si la prima mana. Utilizatorii ii vezi sus in dreapta (cred ca te descurci)acolo vezi si ce procent de REUSITA nu stiu cum sa iti explic (adica ii trimite unuia un produs si acela da pro, neutru, sau negativ)ma intelegi? Si nu in ultimul rand trebuie sa fii atenta la activitate, cate produse are, ce vechime are! Nu iti recomand sa-ti cumperi.