| vlad1398 a întrebat:

Ce parere aveti de Ebay? Merita sa cumpar de pe Ebay? Este sigur?

3 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Recomand eBay. Mult mai sigur ca Okazii si eMag :)

ebay ca si platforma este super insa trebuie sa stii sa-ti alegi ofertele. Poti lua teapa si pe eBay insa cu un minim de vigilenta vei fi in siguranta.

Un ghid complet aici : http://www.adrianstoian.ro/cumparaturi-de-pe-ebay/

Bafta multa!

| cristy3991 a răspuns:

Realizezi ca Ebay este in America nu?

| menax88 a răspuns:

Salut.Nu cred ca ebay este foarte sigur mai bine incearca okazii sau cel mai bun eMAG deoarece de aici mi-am luat multe lucruri.Ai ancredere! funda.