| Pantazi_Eduard_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre iPad Mini cu retina display? http://www.nbrand.ro/ipad-5th-si-ipad-mini-cu-retina-dis play-din-martie/?

3 răspunsuri:
| PinkPanter a răspuns:

E super! Are si o prietena de-a mea si merge foarte bine. Ti-l recomand

| sunkymen a răspuns:

Un produs bun dar sincer sa fiu Apple are niste preturi foarte mari avand in vedere ce ofera. Eu iti spun ca de ele mai mult este reclama nu altceva.

| Bostan_Andrey_1985 a răspuns:

Nu exista Ipad Mini cu retina display si la fel si Ipad 5th, de abia a aparut Ipad 4