| Pantazi_Eduard_1996 a întrebat:

Am gasit asta adineauri, si sunt curios ce parere aveti despre aceasta tableta. Cred ca este cea mai tare :-? - http://www.nbrand.ro/windows-8-si-core-i7-specificatiile -lui-kupa-x15/

3 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Excelent daca nu ar fi windowsul asta... E doar parerea mea de 2 bani, dar nu imi place windows happy

| Pantazi_Eduard_1996 explică (pentru kevincosty):

Cum ar fi aratat asta cu Mac thinking big grin

| kevincosty a răspuns (pentru Pantazi_Eduard_1996):

Cu MAC nu deoarece nu este un sistem de operare, dar un IOS da, ar fi fost mișto.În plus, ca întotdeauna când e vorba de Windows, apar și păreri negative despre Windows 8 Mobil.