| catalinutzu95 a întrebat:

Ce parere aveti despre Laptop ACER Aspire E1-531-B8304G50Mnks?

Răspuns Câştigător
| FolkVld a răspuns:

E absolut genial. Fix asa am si eu si merge perfect!

| catalinutzu95 explică (pentru FolkVld):

Imi poti zice si mie daca ai incercat sa te joci si ce jocuri?big grin

6 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Te referi la acest model nu-i asa? http://bit.ly/10vx1nM

EI bine... nu este un super laptop. procesorul este unul normal, are placa video integrata si performantele sale lasa de dorit

Daca il vrei pentru internet si uz zilnic (mai putin pentru jocuri) atunci e bun.

| TheDifference a răspuns:

Procesorul e slab, in rest pare acceptabil.

| gabytzu707 a răspuns:

Un laptop extraordinar; am unul de 2 ani si merge ca nou.

| crystynel97 a răspuns:

Mai bine ia varianta asprie e1-531G deoarece vine cu o placa de 2 GB nVIDIA asta are integrata, ce faci la jocuri performante?

| NobodyIsPerfect a răspuns:

Am unul identic si merge foarte bine