| Lica4 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S7?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea banii dati de pomana, sa fi o oaie, sa urmezi turma, sunt curios daca are habar cineva ce functi are? eu am luat Samsung a5 pentru aspectul dar sunt convins ca si altul mai ieftin era ok, eu las lua pentru virtual reality care se ofera gratis desi iesi mai ieftin decat s6

| Pool77 a răspuns:

Ieri mi-a sosit S6 Edge, ehh ce pot sa spun e cu o generatie mai veche insa zboara telefonul.
Nu stiu cum ti se pare tie, dar eu nu m-as mai putea intoarce la un ecran plat nici o data.
Cu asta mor doar daca nu scoate Samsung ceva smecher cu S8.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Telefon ok

| CrappinMorth a răspuns:

Am varianta simpla, nu edge. E foarte performant, nu se blocheaza, aplicatiile se deschid imediat, gear vr, duce orice joc, etc. Nu l-as schimba pentru nici un alt telefon. (decat daca apare ceva revolutionar, poate)

| George_Gr_1995 a răspuns:

Am unul de câteva zile, aspect frumos nu ai ce sa ii reproșezi dar ce se întâmplă cu sunetul acela dubios când îl agiți puțin sau când îl lovești în carcasa și simți un vibrat ușor în tot telefonul? Sa fie chiar un telefon de 30 și ceva de milioane? Aparent ok dar ar mai merita câteva update uri

| Savu_Cătălina_1998 a răspuns:

E ok, e telefon bun.