| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele de la Motorola? O sa imi cumpar un telefon nou si am de ales dintre:Motorola Motosmart, Motorola Defy mini,Samsung galaxy gio, Samsung g. mini2, Lg optimus hub,LG l3, Vodafone smart 2. (eu cel mai mult o sa ma joc si o sa ascult muzica pe telefon)Care credeti ca este cel mai bun dintre cele de mai sus, si daca aveti unul din telefoanele de mai sus as vrea sa stiu si cat tine bateria.

3 răspunsuri:
| iSimo a răspuns:

Motorola sunt telefoane a caror baterie tine foarte mult, LG-urile sunt destul de slabe din puctul meu de vedere, deci zic sa te opresti la Samsung orice modelwinking

| greenwave666 a răspuns:

Www.gsmarena.com aici poti sa vezi datele tehnice la fiecare si sa le si compari intre ele! funda!

| Popescu_Lidia_Diana_1974 a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy mini2 e cel mai bun ca si eu am acelasi telefon.