| AlxGoliatH a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou.As vrea sa stiu cam la ce magazin (Vodafone, germanos...)as avea mai multe optiuni si abonamente mai ieftine si avantajoase.Eu am facut o lista cu telefoane:Samsung Galaxy Mini2, Huawei Ascend G300, Motorola Defy mini,Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Y, Motorola Motosmart.Voi care credeti ca este cel mai bun telefon dintre cele enumerate mai sus? Promit ca la cel mai ajutator raspuns

2 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Eu ti-as recomanda Vodafone dar... nu iti lua : Samsung Galaxy Gio sau Galaxy Y pentru ca nu sunt fenomenale. Colegele mele au si nu sunt chiar atat debune. Firma Huawei este destul de buna si telefonul pe care ti-l doresti de la ei este si el destul de bun. Motorola este iarasi o firma buna cu telefoane performante care tin mult. Despre Samsung Galaxy Mini 2 nu stiu ce sa zic.

| ƘЭлT a răspuns:

Orange. Samsung Galaxy Mini2 e foarte bun.Din acela am si eu. Functioneaza impecabil.Ai net de viteza mare.iar celelalte nu prea sunt cum sa zic bune.Pe mini2 ai camera foarte buna.Memorie 3GB.Succes.Daca mai ai nevoie de ajutor trimite-mi un mesaj cu id tau de mess.