| ItIsAlright a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarea tableta? http://www.emag.ro/......DB6YJBBBM/ (detalii )

Răspuns Câştigător
| Ruxiee a răspuns:

Buna!

Pai, in primul rand marca este una buna. Am Allview de aproape un an si merge perfect. Iar din ce am citit in detalii merita cumparata!

| Deea149 a răspuns (pentru Ruxiee):

Ce fel de tableta Allview ai? Eu vreau sa o iau pe Viva Q7 si nu stiu ce sa fac.

| ItIsAlright explică (pentru Deea149):

Nu am. E mai buna H8, nu lua Q8! Eu mi-am comandat azi Vonino Sirius Qs + 3G. E bunicica! Daca nu ai cumparat inca ceva te sfatuiesc la cea pe care am cumparat-o eu.