| DexTer a întrebat:

Ce parere aveti despre Windows 7? Merita instalat?

Răspuns Câştigător
| MonicutZZa a răspuns:

Windows 7 cica ar fi mai bun dar cred totusi ca, daca nu vrei batai de cap mai bine ai alege XP sau Vista. Daca XP ti se pare demodat si rasuflat, poti alege Vista, cel putin mie mi se pare cea mai buna.

12 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Am avut acum catziva ani Windows 7 dar acum am XP si m-am obisnuit cu asta.

Răspuns utilizator avertizat
| kuka a răspuns:

Am avut Windows 7, dar m-am dat inapoi pe XP pentru ca nu imi recunostea driverele de la imprimanta...pentru mine XP e mai sigur, nu cere resurse asa de multe ca Vista si Windows 7

| withoutme a răspuns:

Am un amd athlon la 1700mhz, skt A 512 ram si 128 video.la configuratia asta vista mergea de parca aveam pe un p2 windows xp. eu zic ca sa merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai X. elen0tsza. X, tu pe ce lume traiesti? sti macar cu ce se mananca windows 7 asta? observ ca nu, windowsul in cauza a iesit de curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer merita... merge destul de bine... va spun din propria experientawinking mai ales ca in ultimul timp cam toate programele sunt compatibile cu windows 7 (sau Vista)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super credeti-ma ca trebuie istalt este super belea dar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Windows 7 si sunt foarte multumit de el. Cei cu XP sau Vista mai modernizati-va. Windows 7 este cel mai bun Windows facut vreodata de Microsoft, cel mai rapid si cel mai modern.In concluzie, se merita sa-l instalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor 50% dintre voi nu stiti ce este un '"windows""auzi l-am avut acum cativa ani, vista este praf au spus-o toti, win 7 este compatibil cu toate driverele nu se mai intaleaza nimic din ce are calc in el.Cine spune ca xp rule everithing sa se gandeasca de 2 ori, cum a fost win 20003 cu xp, asa este si vista cu win 7.
Il recomand este super ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita instala pe un sistem cu 1, 5 g?

| ancis a răspuns:

Eu am avut vista si azi mi-am instalat 7 si e super:X

| myhays1 a răspuns:

Eu zic sincer ca merita. Designul aero e super, dar nici nu are cerinte mari.Eu il am si sunt super multumit de el