| BUBULINA a întrebat:

Ce parere aveti de windows 7? Eu acum l-am instalat...

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este bun dar îţi trebuie o configuraţie bună la calculator. Minim 1GB şi o placă video de 1 Gb asta ca să poţi folosi şi efectele de aero şi să meargă repede.

| Catalion a răspuns:

Pai, atunci intrebarea mai buna ar fi, ce parere ai tu.

| Vizitiul a răspuns:

Folosesc windows 7 de aproximativ 1 luna. Mi se pare mult mai rapid decat vista, laptopul are o autonomine mai buna si nu in ultimul rand este mai stabil decat vista si nu are cerinte de hardware la fel de mari. S-ar putea sa ai probleme cu instalarea programelor fiindca nu toate merg pe win 7.
Eu zic ca e un pas inainte pentru microsoft!

| coosmin24 a răspuns:

Eu am o singura parere:daca ai un calculator cu o configuratie buna si aici ma refer la un procesor intel de peste 2 ghz si 2 gb de ram n-ai de ce sa-ti faci griji, iti va merge no problem.

| dulcik a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de cand il am nu tb sa il mai instalez asa repede ca pe celelalte laughing glumesc e chiar calumea eu una cel putin m-am obisnuit cu el repede si e mult mai bun ca vista si ca xp

| claudiea79 a răspuns:

Este foarte bun
cel original nu piratat

| alemao a răspuns:

Se poate si unu mai bun...hee hee

| Enigma_6375 a răspuns:

Este cel mai bun Windows big grin

| SEAL a răspuns:

Mie imi place foarte mult