| andrandrandra a întrebat:

ce parere aveti: Samsung galaxy mega 6, 3; note 2; note 3? vreau ceva maricel.multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonimul23 a răspuns:

Note 3 clar. nu are ecranul atat de mare dar iti spun eu, am avut si eu galaxy mega si pe bune ca trebuia sa imi fac aproape la orice pantalon ditamai buzunarul ca nu incapea. + note 3 are ecranul destul de mare, calitatea superioara, fin, merita toti bani, note 3 cea mai buna alegere, sau mai poti astepta putin pana apare note 4 ai sa vezi acolo telefon. Bafta happy

5 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_6_3_i9200-5398.php

Mi se pare foarte bun, in opinia mea ii dau nota 9 :)

| yoboss97_5553 a răspuns:

Note 3 este super dar nu este cat Mega 6

| McAlleks a răspuns:

Eu as merge pe note 3!

| andrandrandra explică (pentru Anonimul23):

Eu nu tin tel in buzunar, indiferent daca e ultimul pe piata(''sa ma laud'') sau daca e un Nokia la 50 lei(''sa imi fie rusine'') pur si simplu le tin in manalaughing

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru andrandrandra):

Sper sa-ti dea un tigan un capac si sa ti-l fure la ce mentalitate ai.