| anonim_4396 a întrebat:

Ce pasiuni aveti povestitim de ele

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt obsedată de curățenie, șofat, muzică, arme, etc.
Pa, pa.

| viatadecacatt a răspuns:

Sa merg in oras, sa ma distrez, sa merg la mare\munte, sa ma uit dupa baieti day dreaming.

| BRG a răspuns:

Muzica și masajul despre care vrei să vorbim întîi?

| fluturasul a răspuns:

Imi place sa citesc, sa scriu, sa calatoresc, sunt obsedata de ciocolata si de curatenie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desenul(arhitectura, design, grafica, peisaje, etc) tocmai de aceea studiez la liceul de arta, muzica dar nu am voce, imi place tot ce e legat de Egipt, Grecia, Maroc, toata partea de Asia, Africa...culturile vechi, anticehappyIubesc Mexicul, Argentina. Iubesc toata natura dupa planetahappyMa intereseaza tot ce e legat de mari descoperiri, de Univers, de toate lucrurile care nu au un raspuns pe planeta asta.
Tu ce pasiuni ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place sa ma plimb cu bicicleta, sa joc tennis,, in fine, imi plac sporturile. Ador muzica, joc sah, remi si carti in timpul liber si nu prea imi plac petrecerile.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul

| oleee a răspuns:

Esti cam "freaky"laughing mie`mi place sa ies la suc sa merg la sala si.sa ma admir in oglindalaughing)

| kidgirl a răspuns:

Fiti atenti ca, daca inotati prea mult la mare exista riscul sa nu mai cresteti nici macar un milimetru.