| anonim_4396 a întrebat:

Ce pereche de casti imi recomandati pana la 110 lei? Cele de la skullcandy sunt bune?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pentru ce? Skullcandy sunt niste rahaturi de doi lei ca beats si altele la care dai banii pe nume si nu pe produs. Zi unde/cu ce vrei sa le folosesti, ce/cum asculti.

| GabrielEZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Imi trebuie pentru muzica cand merg pe drum si sa mai pot vorbi cu cineva din cand in cand fara sa tin telefonul la ureche.

| KodrutZ a răspuns (pentru GabrielEZ):

Aliexpress cum zice simo, DX.com, GearBest. In ~20-25 de dolari gasesti casti Xiaomi foarte ok, si nu numai.

3 răspunsuri:
| Simo1611 a răspuns:

Da-ti comanda de pe Aliexpress sunt ieftine si bune si gasesti o gaba variata. Problema este ca vin mai greu deoarece site ul este din afara. Si a comandat prietenul meu si i au venit in cca 3 sap.
P.s. vezi ca sunt produse" free shopping " la care nu platesti transportul. Funda?