| AnonimusGate a întrebat:

Ce placa video imi recomandati pana in 300 de lei_
Amd athlon 64 x2 dual core. 3 gb ram

Placa de baza Hewlett packard 0A64h sa se potriveasca
Funda

Răspuns Câştigător
| SorinLebron1981 a răspuns:

Iti recomand placa asta video este foarte buna http://bit.ly/1an9ko7 (link prin afiliere) este una din cele mai vandute placi anul acesta

| AnonimusGate explică (pentru SorinLebron1981):

Se potriveste pe acest model de placa de baza ca nu sa ma trezesc ca nu intra...

| SorinLebron1981 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Conform placi de baza a ta este prin " 1 * PCI Express x16 ( low profile) "
Conform placi video este prin " SlottongueCI Express "
Deci da nu o sa ai probleme. Ca sa fi avut probleme trebuia ca placa ta de baza sa fie din 2004 si sa iti cumperi o placa video facuta in 2013. Atunci aveai probleme pentru ca se prindea prin AGP inainte. Soo nu ai probleme stai calm driverul ei il gasesti pe siteul de la Nvidia mereu se dau update la driverele lor sa fie mult mai stabile cu noile jocuri

| SorinLebron1981 a răspuns (pentru SorinLebron1981):

Scuze " Slot PCI Express"
A iesit fata aia cu limba din cauza ca erau : si P de la PCI