| orang23 a întrebat:

Ce placi video suporta placa de baza FUJITSU SIEMENS D2461-B2 (Socket AM2) eu vreau sa mi-o iau pe asta http://www.emag.ro/......N220OC-1GI
IMI merge? vreau un raspuns explicit ca sa nu ma trezesc ca nu se combina si bineinteles FUNDA

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Greu de zis. Pe google nu prea se gasesc iamgini. Insa nu cred ca o sa mearga. Asta deoaree pe vremea am2 nu exista slot pciexpress, ci doar agp.

| orang23 explică (pentru sltlp):

Ba nu sa stii ca placa mea de baza are 2 porturi pci express

| sltlp a răspuns (pentru orang23):

Daca are emrge, dar nu e chiar un castig. Daca are, e compatibil.