| alexstan76 a întrebat:

Ce procesor imi recomandati pentru urmt configuratie pc, va rog fiti sinceri si nu va batiti joc de intrebarea mea multumesc
Procesorul sa fie pana in 200 ron daca se poate nu conteaza daca e produs SH, imi dati si site de unde sa-l cumpar.

Placa de baza e o P5LD2-X/1333(LGA 775 )
Procesorul e un Intel celeron de 3, 06 ghz single core e foarte slab in jocuri si de asta vreau sa-l schimb, rami 2 gb, placa video 256 mb ati radeon hd pro 256 mb

Răspuns Câştigător
| Qweeeeeer a răspuns:

Intel Celeron G1840, i-al de pe eMAG

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Doar sh ca noi nu gasesti./

| Jipa95 a răspuns:

Poti sa pui tu cel mai cel procesor pe placa aia de baza ca degeaba. Placa video te trage mult in jos. In al 2-lea rand procesoare pe lga 775 nu se mai fabrica de ani buni. Nu se merita sa bagi 10 lei in pc-ul acela. Strange bani de ceva mai ok ca si performante.