| vasilakero a întrebat:

Ce program alegeti pentru filmat jocuri sa nu faca lag sau alt cv intre ZD soft si HyperCam? [mai spunet`mi voi programe]

FUndaaaa happy

Răspuns Câştigător
| Yusuke16 a răspuns:

Screen recorder; Fraps; Action; Bandicam; CamStudio. Funda plsbig grin

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Fraps ar fi cam cel mai bun, dar vezi ca-ti va manca din frame-uri (eu la Minecraft am 160-180 si cand filmez am 40-45...), al program ar fi Action! in fine, foloseste fraps pentru inceput happy aaa, 1 minut= 1 Gb si ceva, cel putin asa e la mine, filmez Full HD.
Ar program ar mai fi Bandicam, dar nu l-am folosit.

| dolllhouse a răspuns:

Camtasia Studio 7 happy

| serby7 a răspuns:

Payclaw
A fost creat special pentru filmarea jocurilor